SADBA NA NOE

SADBA NA NOE
17. září

Sledujte společně s námi třetí díl pořadu o salesiánských dobrovolnících. Živě na TV NOE!

loga sadba + noe

od 7. května běží na TV NOE čtyřdílný cyklus o misijních dobrovolnících.

Do živě vysílaného pořadu budou přicházet ti, kteří se už ze svého dobrovolnického pobytu vrátili i ti, kteří se teprve chystají odjet. Jejich vyprávění může být pro mnohé z nás inspirující. Co je vede k tomu, že na tak dlouhou dobu opustí rodnou zemi a vydají se vstříc neznámému? Jak vypadají salesiánské misie zblízka? Co získali či naopak ztratili? Jak se mladí lidé můžou na tento těžký úkol připravit?

Pořadem provází „otřískaný“ moderátor salesián Libor Všetula, pravidelným hostem je Pavel Gambi Ženíšek – ředitel Sadby.

Dívejte se společně s námi na 3. díl tohoto pořadu. Tentokrát se můžete těšit na dobrovolníky, kteří se ze své dobrovolnické služby právě vrátili a budou vyprávět o tom, co zažili. Milými hosty  tentokrát budou Jana Jeklová (Keňa), Anna Ambrozková (Angola), Lukáš Samec (Indie) a Marie Jenišová (Ekvádor).

SADBA vysílá mladé dobrovolníky do různých zemí světa již řadu let. Dobrovolníci žijí až jeden rok v dané zemi, pomáhají tamějším dětem, učí je, hrají si s nimi, vedou kroužky, ale hlavně jsou s nimi a dávají jim tolik potřebnou lásku, přijetí a naději. Nejenže mění životy chudých dětí, ale mění i své vlastní životy. Zpátky se vracejí s novými zkušenostmi, rozhledem a zážitky.

SADBAfoto samecPoznáte Lukáše Samce?

stat se dobrovolnikem

NOVĚ: naše videa

Desítky zajímavých videí pro vás.

 

Pomáhejte s námi

Staňte se členem Klubu přátel a pomáhejte s námi!

  • 700 rupií (260 Kč) - měsíc života dítěte v internátu v Golaghatu (Indie)
  • 50 000 kožských franků (1000 Kč) - snídaně na týden pro 90 dětí v internátu Bakanja (DR Kongo)
  • 30 bulharských levů (400 Kč) - 40 cihel na stavbu školy ve Staré Zagoře (Bulharsko)

Registrujte se ZDE .....

... a pomáhejte s námi!

čra_small

mvcr-logo

Srdečně děkujeme za podporu!