Inline camp

Inline camp
24. října 2012

Anglická chaloupka očima jedné z účastnic.

Na letošní v pořadí již pátou anglickou chaloupku jsme se vydali do Staré Vsi nad Ondřejnicí, kde jsme byli ubytovaní v luxusním lůžkovém vagónu. Název Inline camp, neboli anglická chaloupka, je z toho důvodu, že veškeré aktivity probíhají v angličtině.  

Pestrý program nám připravila posádka českých vedoucích spolu se dvěma Němci, Belgičanem a Američankou. Samotná přítomnost anglicky mluvících lektorů obohacovala nás i naši slovní zásobu. Dověděli jsme se více o místech, z nichž pocházejí a během týdne jsme ochutnávali nám neznámá jídla (někdy to pro nás byl až gastronomický zážitek :-)). Každý den nás čekal energizer, workshopy a hry, při kterých jsme více poznali druhé i sami sebe. Co nás fyzicky zmohlo nejvíc, byl výlet po krásách tamějších kopců, které nám poskytly i místo pro spánek, než jsme se vydali zdolat Štramberskou Trúbu.

S čím jsme měli opravdu "navrch", byla přítomnost salesiána Jardy Kuchaře, s nímž jsme slavili i několik mší svatých v angličtině (včetně kázání takovou angličtinou s českým přízvukem:)).

Celý týden byl pro mě obohacením díky rozšíření slovní zásoby, poznávání odlišných kultur a především pak díky poznání úžasných lidí.  

 

 

 

 

 

 

 

Účastnice Eliška.

stat se dobrovolnikem

NOVĚ: naše videa

Desítky zajímavých videí pro vás.

 

Pomáhejte s námi

Staňte se členem Klubu přátel a pomáhejte s námi!

  • 700 rupií (260 Kč) - měsíc života dítěte v internátu v Golaghatu (Indie)
  • 50 000 kožských franků (1000 Kč) - snídaně na týden pro 90 dětí v internátu Bakanja (DR Kongo)
  • 30 bulharských levů (400 Kč) - 40 cihel na stavbu školy ve Staré Zagoře (Bulharsko)

Registrujte se ZDE .....

... a pomáhejte s námi!

čra_small

mvcr-logo

Srdečně děkujeme za podporu!