Animátoři J na druhém víkendu

Animátoři J na druhém víkendu
16. února 2015

Náš druhý animátorský víkend se konal v salesiánském středisku mládeže v Plzni, kam jsme dorazili v šest hodin večer asi tak po 300km příjemně strávené cestě ve vlaku.

Po výborné večeři a objasnění pravidel následoval program. Hra tak důvěrná, že se mnoho z nás i bálo, nám ale pomohla se lépe poznat. Občas těžké a záludné otázky nás donutily se nad sebou zamyslet! A konečně tu byl večerní klid, prožitý nad společnou hrou. Samozřejmě se nikomu nechtělo skončit s volnou zábavou a tak nás museli vyhnat do postelí. J

Po příjemném budíčku jsme navštívili blízký kostel a prožili mši svatou i s místními babičkami. Následovala snídaně, a po ní přednáška, která nám pověděla hodně o nás a našem chování. Po příjemném poledním klidu byla připravena hra, která vyžadovala spolupráci ve skupinkách. Museli jsme vynalézt nějakou ochranu pro vejce, aby zůstalo celé, když ho pustíme ze třetího patra. Přednáška o dnešní generaci mladších a starších dětí a jejich problémech byla opravdu zajímavá. Na závěr dne jsme si zahráli hru G7 kde hlavním cílem bylo vymyslet různé strategie jak vyhrát co nejvíce peněz pro svoji zemi. Společně strávený večer se opět protáhl a vydařil.

Ráno jsme zahájili společnou mší svatou a ještě poslední přednáškou „psycho Bůh “.

Po dobrém obědě a úklidu nastalo dlouhé rozloučení. Nikomu se nechtělo z tak příjemného víkendu zase odjet. Myslím, že jsme si to všichni pořádně užili a odnesli si spoustu nových názorů a zkušeností a že se těšíme na další už třetí víkend :-)

stat se dobrovolnikem

NOVĚ: naše videa

Desítky zajímavých videí pro vás.

 

Pomáhejte s námi

Staňte se členem Klubu přátel a pomáhejte s námi!

  • 700 rupií (260 Kč) - měsíc života dítěte v internátu v Golaghatu (Indie)
  • 50 000 kožských franků (1000 Kč) - snídaně na týden pro 90 dětí v internátu Bakanja (DR Kongo)
  • 30 bulharských levů (400 Kč) - 40 cihel na stavbu školy ve Staré Zagoře (Bulharsko)

Registrujte se ZDE .....

... a pomáhejte s námi!

čra_small

mvcr-logo

Srdečně děkujeme za podporu!